Kontakt Warszawa

Odszkodowania powypadkowe w Warszawie – kontakt

Radca prawny Jacek Osuch
Jacek Sławomir Osuch – radca prawny
tel: +48 503144616
e- mail: jacek.osuch@dlaposzkodowanych.pl
Jarosław Dąbrowski – adwokat
tel. + 48 601648006, (22) 299 16 65
e-mail: jaroslaw.dabrowski@dlaposzkodowanych.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia terminu spotkania.

Napisz wiadomość

 

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych – Warszawa

Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych, które należą do Zespołu Ogólnopolskiego Porozumienia Adwokatów i Radców Prawnych „Dla Poszkodowanych”, zajmują się prowadzeniem spraw związanych z roszczeniami odszkodowawczymi. Nasza kancelaria w Warszawie świadczy pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, trudni się uzyskiwaniem zadośćuczynienia w związku ze śmiercią członka rodziny, odszkodowaniami związanymi z błędami medycznymi oraz odszkodowaniami związanymi ze szkodami rzeczowymi.

Odszkodowania w wypadkach komunikacyjnych można podzielić na:

  • tytułu uszczerbku na zdrowiu
  • z tytułu śmierci
  • z tytułu błędu lekarskiego.

Odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu polegają na zwrocie kosztów związanych z leczeniem (takich jak: pobyt na turnusach rehabilitacyjnych, zakup środków ortopedycznych i pomocniczych, budowa podjazdów, budowa windy dla poszkodowanego), a także kosztów związanych ze zmianą zawodu poszkodowanej osoby (np. kursy, szkolenia przygotowujące do nowej pracy, ewentualne uprawnienia).

Odszkodowania z tytułu śmierci bliskiej osoby polegają na zwrocie poniesionych kosztów związanych z leczeniem zmarłego oraz z jego pogrzebem (w tym z zakupem trumny, ubrania dla zmarłego oraz wystawieniem mu nagrobka).

W przypadku błędów w sztuce lekarskiej może odbyć się sprawa cywilna dyscyplinarna lub sprawa karna przeciwko winnemu lekarzowi z tytułu odszkodowania za błąd medyczny. W obu przypadkach mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszych prawników.

W każdym z powyższych przypadków mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia od ubezpieczyciela lub lekarza (w zależności od charakteru sprawy). Co więcej, nasi prawnicy mają doświadczenie w przeprowadzaniu postępowań karnych oraz postępowań przed izbami lekarskimi i są na bieżąco z obowiązującymi przepisami. Nasza kancelaria zapewnia doświadczenie, wiedzę i pełne zaangażowanie w sprawę adwokata lub radcy prawnego oraz jego kompleksowe wsparcie na każdym etapie, a także bezpłatną analizę sprawy. Korzystając z naszych usług prawniczych, powierzacie Państwo swoje interesy najlepszym fachowcom. Nasza firma jest renomowaną kancelarią prawną, nie firmą od odszkodowań. Dzięki temu otrzymujecie Państwo gwarancję, że sprawa będzie prowadzona przez prawnika, który zajmuje się sprawami sądowymi z zakresu roszczeń związanych z ubezpieczeniami gospodarczymi, głównie odszkodowania powypadkowe

Grupa naszych prawników – adwokatów i radców prawnych, specjalizuje się właśnie w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych. Państwa sprawą na terenie Warszawy zajmie się radca prawny Jacek Sławomir Osuch lub adwokat Jarosław Dąbrowski. Obaj prawnicy posługują się językiem angielskim. Pozostają również opiekunami sprawy podczas całego procesu dochodzenia roszczeń, zajmując się nią osobiście. Wszystkie sprawy objęte są tajemnicą radcowską i adwokacką oraz nie wychodzą poza ramy wybranej Kancelarii. Prawnicy podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie, dzięki czemu uzyskują najlepsze efekty.

Najlepiej zadzwonić bezpośrednio pod wskazane numery telefonów lub napisać maila i umówić się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.