Kontakt Wrocław

Anna Pietrońska – adwokat
tel. +48 795 492 134
e-mail: anna.pietronska@dlaposzkodowanych.pl

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia terminu spotkania.

Napisz wiadomość

 

Odszkodowania Wrocław

Odszkodowania Wrocław

Odszkodowania w zakresie wypadków komunikacyjnych dzielimy na trzy kategorie.

  • Odszkodowania związane z uszczerbkiem na zdrowiu (dla osoby poszkodowanej), odszkodowania z tytułu śmierci bliskiej osoby (dla krewnych), odszkodowania związane z błędem medycznym (dla osoby poszkodowanej).
  • Odszkodowania związane z uszczerbkiem na zdrowiu są związane ze zwrotem kosztów leczenia (pobyt na turnusach rehabilitacyjnych, zakup środków pomocniczych i ortopedycznych, ewentualna budowa podjazdów czy windy dla osoby poszkodowanej) oraz kosztów związanych ze zmianą zawodu osoby, która ucierpiała w wypadku i nie może przez to wrócić do dawnej pracy (kursy, szkolenia, ewentualne uprawnienia).
  • Odszkodowania z tytułu śmierci krewnego są związane ze zwrotem kosztów pogrzebu (zakup ubrania, trumny, wystawienie nagrobka) oraz ewentualnego leczenia osoby zmarłej.

W przypadku błędów medycznych są dwie możliwości – sprawa cywilna dyscyplinarna lub sprawa karna przeciwko lekarzowi, który popełnił błąd medyczny (z tytułu odszkodowania za błąd w sztuce lekarskiej). W obu przypadkach mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc naszych prawników.

Bez względu na rodzaj sprawy, nasi prawnicy pomogą w uzyskaniu odszkodowania od ubezpieczyciela lub od lekarza (w zależności od okoliczności). Nasi adwokaci mają doświadczenie w prowadzeniu postępowań cywilnych i karnych oraz postępowań w izbach lekarskich. Co więcej, śledzą zmieniające się przepisy, by być na bieżąco. Nasza kancelaria zapewnia wiedzę, doświadczenie adwokata lub radcy prawnego i jego zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Mogą Państwo liczyć na wsparcie naszego prawnika na każdym etapie sprawy, czyli od początku procesu aż do uzyskiwania odszkodowania.

Gwarantujemy, że Państwa przypadek rozpatrzą najlepsi prawnicy, którzy zajmują się sprawami sądowymi z zakresu roszczeń związanych z wypadkowych komunikacyjnych i postarają się skutecznie pomóc w dochodzeniu swoich praw. Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych, należące do Zespołu Ogólnopolskiego Porozumienia Adwokatów i Radców Prawnych „Dla Poszkodowanych”, oferują profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu roszczeń odszkodowawczych. Prawnicy z naszych kancelarii specjalizują się w uzyskiwaniu odszkodowań dla osób poszkodowanych. Nasza kancelaria we Wrocławiu zajmuje się obsługą prawną osób, które poniosły szkody w wypadkach komunikacyjnych, uzyskiwaniem zadośćuczynienia z tytułu śmierci bliskiej osoby, odszkodowaniami związanymi z błędami lekarskimi oraz odszkodowaniami związanymi ze szkodami rzeczowymi. Nasi klienci pozostają przez cały proces dochodzenia roszczeń pod opieką konkretnego adwokata lub radcy prawnego, który zadba o jego prawa i interesy.

Państwa sprawą na terenie Wrocławia zajmie się adwokat Anna Pietrońska, która jest dobrze obeznana w prawie cywilnym, prawie spadkowym oraz prawie medycznym. Warto podkreślić, że sprawy prowadzone są wyłącznie w ramach naszych kancelarii adwokackich i radcowskich. Jest to gwarancją respektowania standardów zawodowych oraz poszanowania tajemnicy adwokackiej i radcowskiej. Prawnicy podchodzą do każdej powierzonej im sprawy w sposób indywidualny i starają się uzyskać jak najkorzystniejsze postanowienia sądowe, które wiążą się z jak największymi zadośćuczynieniami z tytułu poniesionych strat. Zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu lub poprzez pocztę elektroniczną. W ten sposób mogą Państwo wyjaśnić wątpliwości i ewentualnie umówić się na spotkanie z naszym adwokatem w dogodnym dla Państwa terminie.