Kontakt Wrocław

Dochodzenie odszkodowań we Wrocławiu – kontakt

Anna Pietrońska – adwokat
tel. +48 795 492 134
e-mail: anna.pietronska@dlaposzkodowanych.pl

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu umówienia terminu spotkania.

Napisz wiadomość

 

Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych – Wrocław

Odszkodowania Wrocław

Inicjatywa „Dla Poszkodowanych” świadczy pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Usługi dotyczą prowadzenia spraw obejmujących roszczenia z tytułu odszkodowania, zadośćuczynienia w związku ze śmiercią bliskiej osoby, renty dla poszkodowanych w wypadkach oraz ubezpieczenia AC. Oferujemy kompetentną pomoc bez względu na charakter sprawy.

Na terenie Wrocławia pomoc świadczy adwokat Anna Pietrońska, która na co dzień prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego i prawa medycznego, co gwarantuje dobrze przygotowanie do prowadzenia spraw o charakterze odszkodowawczym. Warto podkreślić, że sprawy prowadzone są wyłącznie w ramach naszych kancelarii adwokackich i radcowskich. Jest to gwarancją respektowania standardów zawodowych oraz poszanowania tajemnicy adwokackiej i radcowskiej. Prawnicy podchodzą do każdej powierzonej im sprawy w sposób indywidualny i starają się uzyskać jak najkorzystniejsze postanowienia sądowe, które wiążą się z jak największymi zadośćuczynieniami z tytułu poniesionych strat.

Zachęcamy do kontaktu pod wskazanym numerem telefonu lub poprzez pocztę elektroniczną. W ten sposób mogą Państwo wyjaśnić wątpliwości i ewentualnie umówić się na spotkanie z naszym adwokatem w dogodnym dla Państwa terminie.