Zespół

Pomoc osobom poszkodowanym – nasz zespół

Przedstawiamy Zespół Ogólnopolskiego Porozumienia Adwokatów i Radców Prawnych „Dla Poszkodowanych”. Tworzą go wyłącznie adwokaci i radcowie prawni pracujący w Kancelariach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Naszą misją jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Rzeszowie, a także zadośćuczynień i innych roszczeń z tytułu poniesionych w wyniku wypadków szkód rzeczowych i osobowych.

Jarosław Dąbrowski (Warszawa)

Adwokat, wpisany również na listę radców prawnych. Pracę zawodową rozpoczął w 2004 roku. Świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego.

Posiada duże doświadczenie w takich dziedzinach jak prawo rodzinne (ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych) i prawo spadkowe oraz sprawach związanych z dochodzeniem należności i ochroną dłużników. Reprezentuje klientów mieszkających w Polsce, jak i poza granicami kraju, świadczy również bieżącą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców.

Posługuje się językiem angielskim.

Jacek Sławomir Osuch (Warszawa)

Radca Prawny prowadzący indywidualną kancelarię radcy prawnego, absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (2003), aplikację radcowską odbywał przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.

Główną specjalizacją radcy prawnego Jacka Osuch są sprawy sądowe z zakresu roszczeń związanych z ubezpieczeniami gospodarczymi, głównie z zakresu roszczeń powypadkowych. Obecnie prowadzi czynnie kilkadziesiąt spraw o tego typu charakterze na terenie całego kraju.

Podczas odbywania aplikacji radcowskiej w latach 2008 – 2012 pracował w renomowanej warszawskiej kancelarii radcowskiej, która zajmowała się obsługą towarzystw ubezpieczeniowych.

Świadcząc pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, mecenas Jacek Osuch kieruje się przede wszystkim interesem i dobrem klienta. Wykazuje wrażliwość i zrozumienie dla problemów swoich Klientów.

Zna język angielski w stopniu dobrym.

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Sławomir Osuch ma siedzibę w Wyszkowie, przy czym podstawowym miejscem prowadzenia spraw sądowych jest Warszawa.

Anna Pietrońska (Wrocław)

Adwokat, wpisana na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu pod numerem 1162. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe (od 1999 r.). Od 2011 r. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu.

Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa i Gospodarki UE przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz Interdyscyplinarne Podyplomowe Studia Niemcoznawstwa i Europeistyki w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta na Uniwersytecie Wrocławskim.

Odbyła szereg szkoleń z zakresu mediacji i negocjacji. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Mediatorów CONSENSIO.

Działając jako prawnik pro bono udzielała porad prawnych w Poradni Prawnej przy FSiD we Wrocławiu.

W ramach działalności zawodowej świadczy obsługę prawną (doradztwo prawne oraz reprezentacja) osobom fizycznym i prawnym w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, prawa pracy, prawa medycznego oraz prawa stowarzyszeń i fundacji.
Zainteresowania zawodowe: prawo wyborcze, mediacje i ADR

Agnieszka Soboń (Kraków/Rzeszów)

Adwokat. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2006). Ukończyła również Szkołę Prawa Amerykańskiego oraz podyplomowe studia w zakresie ochrony środowiska w prawie polskim i prawie UE.

Pracę zawodową jako prawnik rozpoczęła w 2006 roku. Jej specjalnością jest obsługa prawna osób fizycznych i spółek, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i prawa pracy. Posiada doświadczenie w takich dziedzinach jak prawo spadkowe, regulacja stanu prawnego nieruchomości, problematyka prawna zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, prawo prasowe czy ochrona dóbr osobistych.

Z powodzeniem reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, jak również negocjacjach i rozmowach ugodowych, w tym w sprawach związanych z dochodzeniem odszkodowań.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.