Zespół

Przedstawiamy Zespół Ogólnopolskiego Porozumienia Adwokatów i Radców Prawnych dla Poszkodowanych. Zespół tworzą wyłącznie adwokaci i radcowie prawni. Osoba poszkodowana powierzająca nam swoją sprawę pozostaje przez cały proces dochodzenia roszczeń pod opieką wybranego adwokata lub radcy prawnego, który osobiście zajmuje się jego sprawą.

Jarosław Dąbrowski (Warszawa)

Adwokat, wpisany również na listę radców prawnych. Pracę zawodową rozpoczął w 2004 roku. Świadczy pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego.
Posiada duże doświadczenie w takich dziedzinach jak prawo rodzinne (ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych), prawo spadkowe czy związanych z dochodzeniem należności i ochroną dłużników. Reprezentuje klientów mających miejsce zamieszkania w Polsce jaki i poza granicami kraju, świadczy również bieżącą pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców.
Posługuje się językiem angielskim.

Jacek Sławomir Osuch (Warszawa)

Radca Prawny prowadzący indywidualną kancelarię radcy prawnego, absolwent Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego (2003), aplikację radcowską odbywał przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Olsztynie.
Główną specjalizacją radcy prawnego Jacka Osuch są sprawy sądowe z zakresu roszczeń związanych z ubezpieczeniami gospodarczymi, głównie z zakresu roszczeń powypadkowych. Obecnie prowadzi czynnie kilkadziesiąt spraw związanych z tego typu roszczeniami na terenie całego kraju.
Podczas odbywania aplikacji radcowskiej w latach 2008 – 2012 pracował w renomowanej warszawskiej kancelarii radcowskiej, która zajmowała się obsługą towarzystw ubezpieczeniowych.
Podczas swojej praktyki jako pełnomocnik osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych mecenas Jacek Osuch kieruje się przede wszystkim interesem i dobrem klienta. Wykazuje wrażliwość i zrozumienie dla problemów osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.
Zna język angielski w stopniu dobrym.
Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Sławomir Osuch ma siedzibę w Wyszkowie, przy czym podstawowym miejscem prowadzenia spraw sądowych jest Warszawa.

Anna Pietrońska (Wrocław)

Adwokat, wpisana na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu pod numerem 1162. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe (od 1999 r.). Od 2011 r. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką we Wrocławiu.
Absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa i Gospodarki UE przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz Interdyscyplinarne Podyplomowe Studia Niemcoznawstwa i Europeistyki w Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich im. Willy Brandta na Uniwersytecie Wrocławskim.
Odbyła szereg szkoleń z zakresu mediacji i negocjacji. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Mediatorów CONSENSIO.
Działając jako prawnik pro bono udzielała porad prawnych w Poradni Prawnej przy FSiD we Wrocławiu.
W ramach działalności zawodowej świadczy obsługę prawną (doradztwo prawne oraz reprezentacja) osobom fizycznym i prawnym w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego i handlowego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, prawa pracy, prawa medycznego oraz prawa stowarzyszeń i fundacji.
Zainteresowania zawodowe: prawo wyborcze, mediacje i ADR

Agnieszka Soboń (Kraków/Rzeszów)

Adwokat. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (2006). Ukończyła również Szkołę Prawa Amerykańskiego oraz podyplomowe studia w zakresie ochrony środowiska w prawie polskim i prawie UE.
Pracę zawodową jako prawnik rozpoczęła w 2006 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych i spółek, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i prawa pracy.
Posiada doświadczenie w takich dziedzinach jak prawo spadkowe, regulacja stanu prawnego nieruchomości, problematyka prawna zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, prawo prasowe czy ochrona dóbr osobistych.
Z powodzeniem reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, jak również negocjacjach i rozmowach ugodowych, w tym w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych.
Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.